Thomas Hudson, hans efterföljare damporträtt

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

THOMAS HUDSON, hans efterföljare, engelsk skola, 1700-tal, damporträtt, olja på duk, 73x60 cm

Dubblerad, retuscher

649045

2019-06-03