Albert Amelin litografi

Albert Amelin litografi
Albert Amelin litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN, (1902-1975): Motiv med blommor, signerad och daterad 50 samt numrerad 150/360, litografi, ca 66x49 cm

Gulnat blad

649054

2019-05-31