Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBIN AMELIN, (1902-1975): Motiv med blommor, signerad och daterad 50 samt numrerad 150/360, litografi, ca 66x49 cm
Gulnat blad
649054
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här