Klubbat för:
20 000 SEK
Schätzwert
20 000 SEK
Beschreibung
HIMMELSSÄNG, barock, 1700-talets första hälft, skuren dekor med kannelerade stolpar, höjd 223, 205x123, bäddmått 180x110 cm
Zustandsbeschreibung
Renoverad, slitage
649062
2019-06-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner