Säng barock

Säng barock
Säng barock
Säng barock
Säng barock
Säng barock
Säng barock
Säng barock
Säng barock
Säng barock
Säng barock

Klubbat för:

20 000 SEK

Schätzwert

20 000 SEK

Beschreibung

HIMMELSSÄNG, barock, 1700-talets första hälft, skuren dekor med kannelerade stolpar, höjd 223, 205x123, bäddmått 180x110 cm

Zustandsbeschreibung

Renoverad, slitage

649062

2019-06-08