Emaljskylt Texaco

Emaljskylt Texaco
Emaljskylt Texaco
Emaljskylt Texaco
Emaljskylt Texaco

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLT, "Texaco", diameter ca 65 cm

Emaljskador, bucklor

649075

2019-05-29