Kittel

Kittel
Kittel
Kittel
Kittel
Kittel
Kittel
Kittel
Kittel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KITTEL, på benställning med lock, koppar, 1800-tal, hantag otydligt märkt, höjd inkl hänkel 52, längd 45 cm

Slitage, lagningar

649078

2019-06-03