Kallskål i tenn

Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALLSKÅL, tenn, 1800-tal, otydliga stämplar, höjd ca 14, längd 31,5 cm

Slitage

649086

2019-06-03