Axel Fridell etsningar

Axel Fridell etsningar
Axel Fridell etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): (2) etsningar och torrnål, "Etsarateljé" samt dryckesslag, signerade i plåten, ca 29x20 samt 17x23 cm

Gulnade blad

649094

2019-05-31