Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): (2) etsningar och torrnål, "Etsarateljé" samt dryckesslag, signerade i plåten, ca 29x20 samt 17x23 cm
Gulnade blad
649094
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här