Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, brittisk, 1800-talets slut, för officer, förnicklat fäste och klinga, klingan stämplad "Proved P", med stålbalja med två koppelringar, längd ca 96 cm

Slitage, smärre skador

649095

2019-06-02