Jean Skoglund oljemålning

Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN SKOGLUND (1908-1948), porträtt, signerad Jean Skoglund, olja på duk , ca 80 x 65 cm

649097

2019-05-30