Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, kopia, skogdlandskap med får och hus, omkring slutet av 1900-talet, olja på duk, monogramsignerad P.M cop, 84, mått ca 35x47 cm
649098
2019-05-30