Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, kopia, skogdlandskap med får och hus, omkring slutet av 1900-talet, olja på duk, monogramsignerad P.M cop, 84, mått ca 35x47 cm

649098

2019-05-30