Arkivkåp Tranås
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKIVSKÅP, 1900-talets andra hälft, Tranås Möbelfabrik, stomme i gråbemålad ek, med beslag i mässing, invändigt med flyttbara hyllplan, etikettmärkt, höjd ca 145 cm, yttermått ca 97x34 cm
Bruksslitage, senare bemålning
649103
2019-05-31