Arkivkåp Tranås

Arkivkåp Tranås
Arkivkåp Tranås
Arkivkåp Tranås
Arkivkåp Tranås
Arkivkåp Tranås
Arkivkåp Tranås
Arkivkåp Tranås
Arkivkåp Tranås
Arkivkåp Tranås
Arkivkåp Tranås

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets andra hälft, Tranås Möbelfabrik, stomme i gråbemålad ek, med beslag i mässing, invändigt med flyttbara hyllplan, etikettmärkt, höjd ca 145 cm, yttermått ca 97x34 cm

Bruksslitage, senare bemålning

649103

2019-05-31