Matbord jugend

Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1920-/30-tal, jugend, stomme i svartlackerad ek, med utdragbara skivor i vardera sida, höjd ca 80 cm, skivans mått ca 130x95 cm, utdragskivornas längd ca 59 cm per styck

Senare bemålning, bruksslitage

649105

2019-05-31