Halvalliansring med diamanter
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALVALLIANSRING, 18k vit och gult guld med 18 rosenslipade diamanter, totalt ca 0.09 ct, ringstorlek 17.5, totalvikt ca 3.5 g
Spår av renovering på skenan, några diamanter med mindre nagg, bruksslitage
649115
2019-05-31