Henry Rosengren Hansen, matbord
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENRY ROSENGREN HANSEN, matbord, Brande møbelindustri, Danmark, 1960-tal, kvadratisk form, fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra) 2 st iläggskivor med sarg B ca 50 cm, höjd ca 72, ca 112x112 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Bruksslitage, något bleck skiva, enstaka fläckar
649117
2019-05-30