MEMO Leksaksflygplan

MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan
MEMO Leksaksflygplan

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAKSFLYGPLAN, 1950-tal, "Pan American World Airways", modell "Boeing 377 Statocruiser", MEMO, litograferad plåt med detaljer i plast, längd ca 38 cm

Åldersrelterat slitage

649122

2019-05-31