Bänk riopalisander

Bänk riopalisander
Bänk riopalisander
Bänk riopalisander
Bänk riopalisander
Bänk riopalisander
Bänk riopalisander
Bänk riopalisander
Bänk riopalisander

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, 1960-tal, Riopalisander (Dalbergia Nigra) höjd ca 44, ca 141x45 cm

Mindre bruksslitage

649134

2019-05-31