Servetter damast

Servetter damast
Servetter damast
Servetter damast
Servetter damast
Servetter damast
Servetter damast
Servetter damast
Servetter damast

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAMAST, olika mönster, bestående av: 12 servetter monogrammärkta "T", 15 servetter monogrammärkta JR?, 6 servetter utan monogrammärkning, 6 servetter monogrammärkta ES

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

fläckar samt lagningar kan förekomma

649148

2019-05-30