Arne Vodder, matbord, Sibast
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE VODDER matbord, Sibast, Danmark 1960-tal, modell 227, fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra) två iläggsskivor med ufällbar sarg B ca 49,5 cm, höjd 74, Diam ca 120 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Bruksslitage, märkning saknas
649153
2019-05-31