Arne Vodder, matbord, Sibast

Arne Vodder, matbord, Sibast
Arne Vodder, matbord, Sibast
Arne Vodder, matbord, Sibast
Arne Vodder, matbord, Sibast
Arne Vodder, matbord, Sibast
Arne Vodder, matbord, Sibast
Arne Vodder, matbord, Sibast
Arne Vodder, matbord, Sibast
Arne Vodder, matbord, Sibast
Arne Vodder, matbord, Sibast

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE VODDER matbord, Sibast, Danmark 1960-tal, modell 227, fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra) två iläggsskivor med ufällbar sarg B ca 49,5 cm, höjd 74, Diam ca 120 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Bruksslitage, märkning saknas

649153

2019-05-31