Georges Kugelmann-Benda litografi

Klubbat för:

5 200 SEK

8 000 SEK

GEORGES KUGELMANN-BENDA (Frankrike, 18/1900-tal): Mistinguett, signerade i trycket G.K. Benda, ca 1913, affisch tryckt i färglitografi, monterad i vikbar ram, ca 152x114 cm, ramen (206x139cm)

Några mindre veck och nagg i kanterna

649167

2019-05-31