Georges Kugelmann-Benda litografi
Klubbat för:
5 200 SEK
8 000 SEK
GEORGES KUGELMANN-BENDA (Frankrike, 18/1900-tal): Mistinguett, signerade i trycket G.K. Benda, ca 1913, affisch tryckt i färglitografi, monterad i vikbar ram, ca 152x114 cm, ramen (206x139cm)
Några mindre veck och nagg i kanterna
649167
2019-05-31