Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LIGGFÅTÖLJ, 1900-talets andra hålft, kromade ben svart skinnklädsel
Bruksslitage
649179
2019-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här