Liggfåtölj skinnklädsel

Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel
Liggfåtölj skinnklädsel

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIGGFÅTÖLJ, 1900-talets andra hålft, kromade ben svart skinnklädsel

Bruksslitage

649179

2019-05-30