Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FISKBESTICK, 26 dlr, 1900-talets första hälft, England, nysilver med handtag i ben, schatull fanerat i mahongy, längd ca 18,5-29,5 cm
Slitage, nyckel saknas
649185
2019-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här