Fiskbestick England

Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FISKBESTICK, 26 dlr, 1900-talets första hälft, England, nysilver med handtag i ben, schatull fanerat i mahongy, längd ca 18,5-29,5 cm

Slitage, nyckel saknas

649185

2019-06-03