Mattiazzi karmstol

Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol
Mattiazzi karmstol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEON RANSMEIER, "Chiaro", karmstol, Mattiazzi, Italien, stomme i massiv oljad ask, undertill brännstämplad "Mattiazy Made in Italy, Design Leon Ransmeier", sitthöjd ca 46 cm

Minimalt slitage

649197

2019-05-31