Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJALMAR ERICSSON (1919-): Blomsterstilleben, signerad och daterad Hj Ericsson -57, olja på duk, ca 62x43 cm

649216

2019-05-31