Løvig design skrivbord
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LØVIG DESIGN, skrivbord, 1900-talets mitt, teak, framsida med fyra lådor, varav en är låsbar, baksidan med fackinredning, bränmärkt, höjd ca 73, 162x73 cm
Ställvis kraftig slitage, repor och fläckar, mindre stötmärken vid kanten, nyckeln saknas (men lådan är olåst)
649219
2019-05-31