Løvig design skrivbord

Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord
Løvig design skrivbord

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LØVIG DESIGN, skrivbord, 1900-talets mitt, teak, framsida med fyra lådor, varav en är låsbar, baksidan med fackinredning, bränmärkt, höjd ca 73, 162x73 cm

Ställvis kraftig slitage, repor och fläckar, mindre stötmärken vid kanten, nyckeln saknas (men lådan är olåst)

649219

2019-05-31