Skrivbord gustaviansk stil

Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil
Skrivbord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

SKRIVBORD, gustaviansk stil, målad björk. 5 lådor, skiva med sarg, dragknoppar av mässing, 1900-talets andra hälft, höjd 75, 125 x 65 cm

Bruksslitage, några märken samt förgstänk

649227

2019-05-29