Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
SKRIVBORD, gustaviansk stil, målad björk. 5 lådor, skiva med sarg, dragknoppar av mässing, 1900-talets andra hälft, höjd 75, 125 x 65 cm
Bruksslitage, några märken samt förgstänk
649227
2019-05-29