Spjut 1800/1900-tal
2019-05-30
649229
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPJUT, 3 st., 2 Masai, Afrika, 1900-tal, 1 indopersiskt, 1800-/1900-tal, längder upp till ca 168 cm
Slitage