Spjut 1800/1900-tal

Spjut 1800/1900-tal
Spjut 1800/1900-tal
Spjut 1800/1900-tal
Spjut 1800/1900-tal
Spjut 1800/1900-tal
Spjut 1800/1900-tal
Spjut 1800/1900-tal
Spjut 1800/1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPJUT, 3 st., 2 Masai, Afrika, 1900-tal, 1 indopersiskt, 1800-/1900-tal, längder upp till ca 168 cm

Slitage

649229

2019-05-30