Anna Petrus lejon tenn

Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn
Anna Petrus lejon tenn

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANNA PETRUS, lejon, Svenskt Tenn 1957, tenn, modellnummer 1136, stämplat med änglamärket Svenskt Tenn G9, höjd 16 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

649239

2019-09-29