Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 2000-tal, vit lackerad skiva, framsidan med 2 lådor, monterad på kromad metall tvärben, höjd ca 73, 160x75 cm

Bruksslitage, nagg till bakkanten av skivan

649249

2019-05-31