Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 2000-tal, vit lackerad skiva, framsidan med 2 lådor, monterad på kromad metall tvärben, höjd ca 73, 160x75 cm
Bruksslitage, nagg till bakkanten av skivan
649249
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här