Bokskåp mahogny

Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, sekelskiftet 1900, nyrenässans, fanerat med mahogny, tvådelat, 4 hyllplan, höjd ca 223, 94x46 cm

Fanérskador, lagat krön

649272

2019-06-04