Ljusstakar silver Olof Robert Lundgren Åbo

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, senempire, dekor med eklöv, lösa ljusmanchetter, stämplade Olof Robert Lundgren, Åbo 1854, höjd 22 cm

Mindre skador och bristningar

649282

2019-05-30