Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
SOFFA, rokokostil, 1900-talets första hälft, träskuren dekor i mahogny, lösa sittplymåer, etikettmärkt Lani under plymå, bredd ca 140, sitthöjd ca 45
Bruksslitage
649301
2019-05-31