Soffa i rokokostil

Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

SOFFA, rokokostil, 1900-talets första hälft, träskuren dekor i mahogny, lösa sittplymåer, etikettmärkt Lani under plymå, bredd ca 140, sitthöjd ca 45

Bruksslitage

649301

2019-05-31