Bruno Mathsson soffbord

Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON, soffbord/sidobord, samtida,, kvadratisk skiva fanérad med masurbjörk, Bruno Mathson International, etikettmärkt, höjd ca 52, 70x70 cm

Fanérskador samt mindre repor på bordsskiva

649306

2019-05-31