Bruno Mathsson soffbord
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON, soffbord/sidobord, samtida,, kvadratisk skiva fanérad med masurbjörk, Bruno Mathson International, etikettmärkt, höjd ca 52, 70x70 cm
Fanérskador samt mindre repor på bordsskiva
649306
2019-05-31