Ring 18 k guld

Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RING, 18 k guld, CG Hallberg, 1949, cabochonslipad ametist i hög fattning, ringstorlek ca 16 3/4/53, vikt ca 5,6 g

Ametist med mindre repor/ nagg.

649332

2019-05-30