Polly Pocket, golvdocka

Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka
Polly Pocket, golvdocka

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POLLY POCKET, golvdocka för butiksinredning, 1990-tal, höjd 86 cm

Bruksslitage, något blekt samt flagnad färg

649339

2019-05-31