Bokskåp Karl Johan
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, Karl Johan, fanerad i mahogny, överdel med glasade dörrar och spröjs, inredning med hyllor, nyckelbössningar av mässing, höjd ca 201, 112x40 cm,
två nycklar finns
Slitage. Smärre fanérskador och torrsprickor
649361
2019-06-02