Bokskåp Karl Johan

Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, Karl Johan, fanerad i mahogny, överdel med glasade dörrar och spröjs, inredning med hyllor, nyckelbössningar av mässing, höjd ca 201, 112x40 cm,
två nycklar finns

Slitage. Smärre fanérskador och torrsprickor

649361

2019-06-02