Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SHEPARD FAIREY (f. 1970): "Make Art not War", offsetlitografi, signerad och daterad -19, bladstrl. 91x61 cm, oramad.
649368
2019-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här