Shepard Fairey

Shepard Fairey
Shepard Fairey

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SHEPARD FAIREY (f. 1970): "Make Art not War", offsetlitografi, signerad och daterad -19, bladstrl. 91x61 cm, oramad.

649368

2019-05-30