Shepard Fairey

Shepard Fairey
Shepard Fairey

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

SHEPARD FAIREY (f. 1970): "Obey Icon" offsetlitografi, signerad och daterad -19, bladstrl. 91x61 cm, oramad.

649370

2019-06-05