Textil Japan

Textil Japan
Textil Japan
Textil Japan
Textil Japan
Textil Japan
Textil Japan

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEXTIL, 1900-talets första hälft, Japan, ca 113x187 cm

Slitage

649373

2019-05-30