Kaffservis porslin

Kaffservis porslin
Kaffservis porslin
Kaffservis porslin
Kaffservis porslin
Kaffservis porslin
Kaffservis porslin
Kaffservis porslin
Kaffservis porslin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFESERVIS, porslin, Frankrike, 1900-tal, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, 3+1 kakfat, 16 större assietter

Slitage

649374

2019-06-01