Greta Lindberg

Greta Lindberg
Greta Lindberg
Greta Lindberg
Greta Lindberg

Klubbat för:

9 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GRETA LINDBERG (1889-1978): Musicerande figur, signerad Greta Lindberg och daterad -21, akvarell, ca 30x22 cm

Zustandsbeschreibung

649377

2019-05-31