Klubbat för:
9 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GRETA LINDBERG (1889-1978): Musicerande figur, signerad Greta Lindberg och daterad -21, akvarell, ca 30x22 cm
Zustandsbeschreibung
649377
2019-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner