Esko Pajamies soffa
Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
ESKO PAJAMIES, "Bonanza", 3-sitssoffa, 1970-tal, Asko, Finland, stomme i massiv lackerad ek, lösa skinnklädda plymåer, ryggplymåerna knapphäftade, höjd ca 75 cm, längd ca 188 cm
Bruksslitage, skinnet ställvis torrt
649380
2019-05-31