Silver
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SILVER, (37) 1900-tal, främst kaffeskedar, några emaljerade (sterling), tesil m m, två schatull, längd mellan ca 11-17 cm, vikt (ej skedarna med emalj) ca 285 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
649381
2019-06-01