Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

SILVER, (37) 1900-tal, främst kaffeskedar, några emaljerade (sterling), tesil m m, två schatull, längd mellan ca 11-17 cm, vikt (ej skedarna med emalj) ca 285 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

649381

2019-06-01