Antonia Saura litografi

Antonia Saura litografi
Antonia Saura litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Komposition, signerad Saura, 30100, litografi, bildmått ca 22x17 cm

Zustandsbeschreibung

649385

2019-05-30