Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Komposition, signerad Saura, 30100, litografi, bildmått ca 22x17 cm
Zustandsbeschreibung
649385
2019-05-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner