Klappstolar

Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar
Klappstolar

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAPPSTOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, stomme i fernissad ek, sistsar och ryggar i rotting, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

649407

2019-05-31