P. Hvidt & O. Mølgaard, dagbädd
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa/dagbädd, France & Daverkosen, Danmark 1960-tal, modell 451, teak och rotting, fällbara armstöd, klädd i en Hallingtaltextil, skyltmärkt France & Daverkosen, höjd 80, 160 x 73 cm
omklädd, mindre slitage
649425
2019-06-04